Bookauction.nlBOEKENVEILING
2200 VEILINGEN| 74 | Jan 23, 2019 10:58:51
Categories
Bijna afgelopen veilingen!

2d 8h 1m 04867 Culbertson's compleet overzicht

2d 8h 2m 00285 4 Schaakbriefkaarten

2d 8h 2m 04300 Kotow/Judowits: Sowetskaja sjachmatnaja skola.

2d 8h 3m 03829 Gustav Schwab: Griekse mythen en sagen.

2d 8h 4m 04869 Sint/Schipperheyn: Van start tot finish 4.

2d 8h 4m 00289 4 Schaakbriefkaarten

2d 8h 5m 03834 L. Tolstoj: Verhalen.

2d 8h 6m 04872 AC Butselaar: Eenvoudige en volledige leercursus voor bridge

2d 8h 7m 03838 A. Poesjkin: De kapiteinsdochter.

2d 8h 8m 04875 Victor Mollo: Bridge Case for the defence

Laatst geplaatste veilingen

18 Jan, 2019 - 20:59 02405 Hans Kmoch: Die Kunst der Verteidigung.

18 Jan, 2019 - 20:58 04886 Frances Parkinson Keyes: The chess players.

18 Jan, 2019 - 20:58 02404 Kurt Richter: Schach-Delikatessen.

18 Jan, 2019 - 20:58 07177 Mezjzonalnyj turnir Brazilia'73

18 Jan, 2019 - 20:57 04640 Gary Lane: The Grand Prix attack.

18 Jan, 2019 - 20:57 04624 AP Sokolsky: Die ErŲffnung 1.b2-b4.

18 Jan, 2019 - 20:56 07170 Richtrova/Vokac: Zapas o mistra svets New York-Lyon 1990 Kaspar

18 Jan, 2019 - 20:56 02401 Kurt Richter: Mein erstes Schachbuch.

18 Jan, 2019 - 20:56 04873 X Tartakower: Brťviaire des ťchecs.

18 Jan, 2019 - 20:55 04976 Cristovan/KŁhnle: VIII. Clare Benedict Cup Neuhausen am Reinfal

Meest bekeken veilingen

00255 The New Chess player 1 1978A EUR 2

00297 Canasta. Spelregels Wenken Voorbeelden EUR 2

04106 Merano-81 Matts na perwenstwo mira. EUR 4

00245 Dave Devilfish Ulliott: Devilfish the life & times of a poke EUR 5

07198 Annie Duke: How I raised, folded, bluffed, flirted, cursed, and EUR 8

00933 Foto: NK dames EUR 2

02155 EP Geller: Staroindijskaja zasjita EUR 3

02593 10th Niemeyer Tournament 1972. In originele map. EUR 5

00919 Foto: Arjan van Leeuwen NK EUR 2

00774 Enveloppe Schaakkring Boris Spassky Schilde 1975 EUR 3

Gebruikers login

Wachtwoord vergeten?
Klik hier

Hoe werkt het?
Nieuws